Vyhledávání

Uživatel

Sociální sítě

Spolupráce a podpora

Kategorie: Aktuality, Krajský přebor jednotlivců

3. kvalifikace HD10 + HD12, Pardubice, 16.2.2019

Na této kvalifikaci jsem chyběla (díky p. Machovcové a J. Bouškovi za doprovod dětí) a tak jen stručně dle výsledků :

HD10

Vojta výborně, dařilo se mu a s 5 body ze 7 výborné 8. místo. Blahopřeji :-). V celkovém pořadí může zasáhnout do bojů o finále krajského přeboru - v této chvíli po 3 kvalifikacích je 10. a postupuje prvních 8 dětí.

Kubíkovi se tolik nedařilo, uhrál méně než na předchozích kvalifikacích a je vidět, že mu ubývají v průběhu turnaje síly. Vůbec to ale nevadí, první sezóna je pro děti vždy nejnáročnější a nasbírané zkušenosti zúročí na dalších turnajích.

Podrobné výsledky jsou tady.

HD12

Jirka ač v věkově v desítkách se naprosto správně rozhodnul hrát dvanáctky a vyplatilo se. Obhájil své nasazení a s jedinou remízou zvítězil a zajistil si postup do finále i v této kategorii (v desítkách ho má zajištěný po vítězství v 1. kvalifikaci). Tak jsem zvědavá, jestli bude mít chuť bojovat a bude hrát finále ve dvanáctkách nebo zvolí cestu jistoty a zahraje si pohodové ( pro šachistu jeho kvalit ) desítky. každopádně k výkonu blahopřeji.

Výborně hrál Jonáš, uhrál 5/7 a vybojoval pěkné 11. místo. Je vidět, že i Jonáš se neustále zlepšuje a pokud se vydrží soustředit, umí odehrát výborný turnaj. V celkovém pořadí KP je v této chvíli na 12. místě.

Velmi pěkný výsledek uhrál i David - 4/7 je v této kategorii slušný výkon :-).

Podrobné výsledky jsou tu.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, pochvala odpovědět

Díky za výbornou reprezentaci hlineckého mládežnického šachu-supervýkon od Jirky Boušky,který by ještě patřil do kategorie H8 a přeto porazil soupeře o 4 roky starší , Když se zbaví zbytečných chyb (tenrokrát věž zdarma soupeři v posledním kole a přesto ještě dokázal remizovat), tak věřím, že na MČR H8 v březnu mu medaile neunikne.Velkou pochvalu ale zaslouží i Jonáš a Vojta , dobrý výkon od Davida .
Kubovi vyjde určitě lépe příští turnaj.