Vyhledávání

Uživatel

Sociální sítě

Spolupráce a podpora

Kategorie: Aktuality, Krajský přebor jednotlivců

KP v rapid šachu HD10 - HD20, Mistrovice, 12.5.2018

V letošním roce jsme na KP v rapidu měli hned 10 zástupců. V HD16-20 se hrály tři věkové skupiny dohromady, Vojta a Ondra hráli v HD16 a oba se dost trápili. Bylo vidět, že jim chybí čas a potili se u každé partie. I tak se nakonec celkem zadařilo. Vojta celkově skončil 3., v kategorii H16 druhý - blahopřeji. Ondra byl nasazený jako 13. a celkově skončil 8., v H16 4. - taky výborný výsledek a moje blahopřáíní k tomu. Podrobné výsledky kategorie HD16-20 jsou zde.

V kategorii HD14 nás zastupoval Jirka Š. a obhájil si nasazení - po uhrání 4,5 bodu z 9 skončil 12. Moc spokojený se sebou nebyl, ale určitě si neudělal ostudu :-). Podrobné výsledky zde.

V HD12 jsme měli dva hráče. Martin odehrál slušný turnaj a ačkoli to občas bylo na mrtvici, nakonec se mu celkem zadařilo. Jako 15. nasazený uhrál 6 bodů a posunul se na pěkné 7. místo - blahopřeji. Kuba hrál velmi rychle a to stačilo zhruba na obhájení nasazení - ani zázrak ani propadák. Kdyby kapku zpomalil, určitě by se mu dařilo více. Výsledky jsou tu.

Kategorie HD10 byla námi obsazená nejhojněji. Měli jsme zde hned 5 zástupců a z toho 3 nováčky, což mě moc těší. Škoda, že nejeli i Viktor a Ema - určitě by se mezi ostatními našimi začátečníky neztratili. Nejvíce se dařilo Jirkovi B., který obhájil nasazení a skončil na výborném, postupovém, 2. místě po uhrání 8 bodů z 9 - super výsledek, moc blahopřeji a jsem zvědavá na to, jak se mu bude v září dařit na MČR v rapidu. Skvěle se dařilo i Jonášovi, uhrál 5,5 bodu z 9 a to ho posunulo z nasazení na 21. místě až na 8. místo - gratuluji a mám radost :-). Velkou radost mi udělali naši nováčci - Kája s Pavlem uhráli po 3 bodech a Hedvika na svém úplně prvním turnaji 1,5 bodu - super začátek, všichni tři si dali pár matů a bojovali bez bázně a hany, nikoho se nebáli a kolo od kola bylo vidět, jak se zlepšují. Jen tak dále :-). Podrobné výsledky jsou tady.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.