Vyhledávání

Uživatel

Sociální sítě

Spolupráce a podpora

Kategorie: Aktuality, Soutěže družstev

Krajský přebor škol, 9.1.2018, Svitavy

Na této pro Hlinsko velmi úspěšné akci jsem nebyla, tak jen stručně a jasně a snad mě někdo z účastníků doplní komentářem (ať už někdo z dětí nebo z dospělých, kteří dělali doprovod).

Obě družstva z Hlinska byla z Gymnázia K.V.R.

Krajský přebor středních škol hrálo družstvo vedené Vojtou Říhou, který na 1. desce uhrál plný počet bodů a získal samé cenné skalpy, nejcennější je bod uhraný v partii s Josefem Havelkou. Na velmi těžké 2. desce hrál Jirka Šulc a vydřel 2,5 bodu ze 6, vzhledem ke kvalitě soupeřů velmi pěkný výsledek. Družstvo do plného počtu hráčů doplnili rekreační hráči Pavel Odvárka a Daniel Bříza, jejich úkol byl velmi těžký a oba uhráli 1 bod. Jako deváté nasazené se toto družstvo umístilo na 8. místě a určitě Hlinsku neudělali ostudu.

Podrobné výsledky jsou tady.

V kategorii 6. - 9. tříd postoupilo do Krajského kola družstvo vedené na 1. desce Ondrou Novotným, který získal 6,5 bodů ze 7. Na 2. desce hrál Míša Ročnák a vybojoval 5,5/7. Na 3. desce Maruška Vašková uhrála 7/7 a na 4. desce Erik Žejdlík 6/7. Suverénně zvítězili a postoupili do republikového přeboru škol. Blahopřejeme a držíme pěsti do finále !

Podrobné výsledky jsou tu.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.