Vyhledávání

Uživatel

Sociální sítě

Spolupráce a podpora

Kategorie: Aktuality, Krajský přebor jednotlivců

2. kvalifikace HD10 + HD12, 23.11.2019, Svitavy

Turnaj s hojnou účastí našich dětí byl napínavý od začátku až do konce, prakticky u všech našich vidím pokroky a zlepšení a se všemi jsem velmi spokojená. Spoustu partií jsme měli vyhraných, jen to dotáhnout do konce :-). No jo no, občas je nejtěžší vyhrát vyhranou partii.

Kategorie HD10 má výsledky zde, nejlépe z našich skončil opět Vítek, tentokrát na 5. místě a má slušnou šanci na finálovou osmičku. Pěkný turnaj odehráli i ostatní - Alex uhrál 3,5 bodu a Tomáš s Emou shodně 3 body. Emě to mezi dívkami stačilo na krásné 2. místo - blahopřeji !

Kategorie HD12 má výsledky tu. Viktor a David vybojovali pěkných 5 bodů, Viktorovi to stačilo na 6. místo, David skončil na základě pomocného hodnocení 10. - moc pěkné, kluci ! Výborně se dařilo i dalším - Pavel s Vojtou uhráli pěkné 4 body. Moc pěkně hrál Kuba, jen dotáhnout do konce dobře rozehrané partie a i papírově to pak bude vypadat lépe. Svůj první turnaj odehrál Toník a partii od partie se zlepšoval. Víme, na čem pracovat a nejdůležitější je co nejvíce hrát.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.