Vyhledávání

Uživatel

Sociální sítě

Spolupráce a podpora

Kategorie: Aktuality, Krajský přebor jednotlivců

Finále KP, 19.-20.5.2018, Polička

Vyvrcholení sezóny pro 8 nejlepších hráčů v každé kategorii pro nás letos bylo napínavé, protože jsme zde měli hned tři zástupce.

V HD16 hrál Ondra Novotný a po špatném začátku a dvou prohrách zapracoval Ondra na psychice, poupravil taktiku a zablýsklo se na lepší časy. Výsledkem je 5 bodů ze 7, celkové 2. místo, postup na M Čech a velká gratulace ! Podrobné výsledky jsou zde.

V HD12 nás zastupoval Martin Pešek. Některé partie odehrál výborně, v některých chyběl kousíček štěstí. Výsledkem bylo smolné šesté, první nepostupové místo a velké zklamání. Martin hrál velmi soustředěně a opravdu se snažil, ale bohužel to na postup nestačilo. Podrobné výsledky jsou tady.

V kategorii HD10 si poprvé zahrál vážné partie se zápisem Jirka Bouška a finále vzal velmi vážně. Na své poměry hrál většinu partií relativně pomalu, přemýšlel nad každým tahem a zodpovědně zapisoval. Své soupeře přehrál naprosto jednoznačně a zaslouženě zvítězil bez ztráty kytičky ! Blahopřeji k titulu Přeborník Pardubického kraje a k postupu na M Čech ! Podrobné výsledky jsou tu.

Oficiální zpráva z finále KP je k přečtení tady.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.