Vyhledávání

Uživatel

Spolupráce a podpora

Kategorie: Aktuality, Jednotlivci, Ostatní turnaje jednotlivců

XIX. ročník blicáku O pohár města Hlinska, 8.5.2018

Dům dětí a mládeže a Šachový oddíl Hlinsko uspořádali za finanční pomoci města Hlinska v úterý 8. května 2018 XIX.ročník bleskového turnaje 'O pohár města Hlinska', kterého se zúčastnilo rekordních 61 hráčů z 22 oddílů čtyř krajů.
Turnaj se hrál ve skupinách s postupem do finálových skupin, přičemž vítězem ve finále A se stal Josef Vařejčko ze Zaječic, druhý skončil Roman Vincze z Havlíčkova Brodu a třetí byl Jiří Gregor z Neratovic, vyhodnoceni byli i tři nejlepší mládežníci v pořadí Ondřej Švanda z Poličky, Rudolf Jun z Chotěboře a Ondřej Novotný z Hlinska.

Děkuji hráčům za bezproblémový průběh turnaje a především mé poděkování patří všem, kteří se podíleli na organizaci.

Turnaj - O pohár města Hlinska 8.5.2018
Poř. Nasaz. příjmení jméno klub ELO Body
Finále A
1 1 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice 2245 10,5
2 6 Vincze Roman TJ Jiskra HB 2101 10
3 2 Gregor Jiří TJ Neratovice 2224 9,5
4 7 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2098 8,5
5 8 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2084 8,5
6 11 Říha Vojtěch ŠO Hlinsko 2051 8
7 22 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1943 7,5
8 5 Horáček Michal ŠK Bohemia Pce 2113 7
9 34 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1724 6,5
10 4 Baudyš Ondřej ŠO Hlinsko 2204 6
11 9 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2075 5
12 19 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim 1962 4,5
13 43 Brožka Karel st. TJ Sokol Zaječice 1568 4,5
14 3 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2210 4,5
15 17 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1973 4,5
Finále B
16 12 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2018 10,5
17 26 Koper Štefan Český lev Kolešovice 1850 10,5
18 10 Melich Jindřich TJ Praha-Pankrác 2062 10
19 16 Hanus Michal ŠO Hlinsko 1974 10
20 20 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř 1947 9,5
21 14 Žváček Antonín SK Kbely 2001 7,5
22 25 Starý Lukáš Jiskra HM 1876 7,5
23 37 Novotný Ondřej ŠO Hlinsko 1703 7,5
24 21 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko 1945 7
25 31 Petrík Peter ŠK při DDM Litomyšl 1786 6,5
26 33 Linhart Jaroslav TJ Jiskra HB 1727 5
27 28 Zámečník Jan ŠO Hlinsko 1847 4,5
28 15 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pce 1976 4,5
29 13 Petras Milan ŠK Bohnice 2016 4,5
30 23 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička 1912 0
Finále C
31 18 Kolomazník Jan TJ Sparta Kutná Hora 1963 13,5
32 41 Cach Tomáš TJ Sokol Zaječice 1577 11
33 32 Kalvach Ladislav ŠK Mahrla Praha 1774 10,5
34 36 Brožka Karel ml. 2222 ŠK Polabiny 1704 9,5
35 24 Přibyl Jiří Jiskra HM 1889 8
36 42 Indrová Jana ŠO Hlinsko 1572 8
37 29 Hubený Pavel Slavia Boskovice 1842 7,5
38 27 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1848 7,5
39 35 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny 1717 6
40 30 Janda Lubomír ŠO Hlinsko 1795 5,5
41 49 Bouška Jiří ml. ŠO Hlinsko 1250 5
42 47 Vašková Marie ŠO Hlinsko 1377 4
43 40 Šindler Jaromír ŠK Bohemia Pce 1586 3,5
44 38 Vojanec Hynek ŠO Hlinsko 1668 3,5
45 44 Profousová Věra TJ Sokol Krouna 1561 2
Finále D
46 39 Janoušek Petr NOPO Miřetice 1603 14
47 45 Třasáková Adéla 2222 ŠK Polabiny 1462 13
48 59 Sauer Petr ŠK při DDM Litomyšl 1000 10
49 54 Schmidt Jakub ŠO Hlinsko 1074 9,5
50 58 Profous Patrik TJ Sokol Krouna 1000 9
51 46 Stehlík Pavel ŠK Rapid Pce 1428 9
52 48 Šindler Václav ŠK Bohemia Pce 1356 9
53 51 Jindřišková Charlotta TJ ŠO Chrudim 1124 8
54 52 Bouška Jiří st. ŠO Hlinsko 1092 7,5
55 57 Chocholouš Radim TJ ŠO Chrudim 1000 7
56 53 Jindřišek Luboš TJ ŠO Chrudim 1089 6
57 56 Bouška Jonáš ŠO Hlinsko 1000 5,5
58 60 Syrovec Jan TJ ŠO Chrudim 1000 4,5
59 50 Horáčková Isabela ŠK Bohemia Pce 1143 4,5
60 61 Syrovec Michal --- 1000 2,5
61 55 Boughen Jessica TJ ŠO Chrudim 1000 1

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.