Vyhledávání

Uživatel

Sociální sítě

Spolupráce a podpora

Kategorie: Aktuality, Krajský přebor jednotlivců

4. kvalifikace HD10+ HD12, Polička, 16.4.2016, doplněný o Jirkův komentář - díky :-)

Úspěšná sobota zakončila základní kvalifikace ...

... a naši hráči se neztratili. Podrobné výsledky si můžete prohlédnout tady : HD10, HD12 .

Výborně se dařilo v desátkách Matyášovi a ve dvanáctkách Martinovi a Adamovi. I ostatní odehráli slušný turnaj, všem blahopřeji.

Pokud někdo ze zúčastněných (Jirko ? :-) ) napíše článek, ráda ho sem přidám :-)

Během tohoto týdne sem hodím postupy do finále a celkové zhodnocení.

4. kvalifikační turnaj H10 H12

Kategorie H12

Marťa P. Jak jinak než dobrý výsledek ale prohrál s Adamem, o kterém budu za chvíli psát jinak byl Martin 4. ale nasazený byl 12. Měl 5 bodů a mezi Marťou a Adamem byl pouhopouhý půl bod 1 pomocného hodnocení tzv. buchvolz.

Adam Z. Opět se budu opakovat dobrý výkon, také 5 bodů Adam sice porazil Martina, ale to nepomohlo k tomu, aby byl Adam před Marťou. Adam byl nasazen 8. A skončil jednu příčku za Adamem takže 5.

Jiřík Š. No já jsem se sebou skoro maximálně spokojen, hrál jsem s třemi jednoduchými soupeři jeden byl respektive byla těžší a se třemi silnějšími soupeři než jsem já. 4 body, 10 místo a byl jsem 17 nasazený.

Kuba S. No opět rychlá hra opět odcházel od hodin a měl na nich kolem 19 minut takže na jednu partii spotřeboval zhruba 2 a půl minuty to je hrozně málo jako kdyby hrál blicák. 3 body, 20 příčka a 27 nasazení.

Kája H. No jo co se dalo očekávat její první turnaj za sebe, nezkušená ale za chvíli to bude fajn. Sice byla horší než byla nasazená ale na tom se podepsalo to, že na tom turnaji bylo hodně hráčů s 1000 ELO body takže se nasazením vyhoupla hodně vysoko. Jinak skončila 22. a byla nasazená 25. Měla dva body.

V kategorii H12 bylo 29 hráčů, v kategorii H10 bylo hráčů 30.

Kategorie H10

Máťa K. No a Matyáš hrál znovu pěkně jenom mě zarazila jedna partie když Matyáš stál přes půl partie v šachu a vysbíral soupeřovi skoro všechny figurky. Dosáhl 8. místa nasazený byl sedmnáctý takže nezklamal skoro nikdo z nás, jinak dosáhl pěkných 4,5 bodu.

Mám jednu připomínku: hrálo se kolo a kategorie HD10 měla vyhlášení a v jídelně (kde se to hrálo) a byl tam klid a když skončilo vyhlášení začal zase hluk.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, dobrý výkon odpovědět

Suprový článek,vidím,že Jirka má talent nejen na šachy.Ale k turnaji:dobrý výkon všech
ti tři "zkušení" mušketýři mají všichni(včetně Jirky!)šachově na to, aby byli na bedně.Chce to jenom větší koncentraci na partii a nenechat se "prudit" okolím.Navíc využívat čas,a nedělat zbrklé tahy.Pokud budete pro šachy ještě navíc něco dělat doma, uvidíte,že budete na špici v kraji.Druhá část výše uvedeného platí i pro tři nováčky,kteří se v rámci kraje taky neztratili.