Vyhledávání

Uživatel

Sociální sítě

Spolupráce a podpora

Kategorie: Aktuality, Pozvánky a propozice

KPDMŽ, 9.4.2016, Polabiny - doplněny fotky

Článek napsal Jirka - díky :-)

kpdmž    článek

Shrnutí:

Jako tým jsme dopadli dobře, splnili jsme očekávání a všechno probíhalo v klidu. Nasazení jsme byli osmí, ale náš tým dopadl o jednu příčku výš, takže 7. Zúčastnilo se 15 družstev. Hrálo se na tempo 2*20 minut plus 5 vteřin na tah.

Hodnocení (podle mě)

Marťa P.: Je prostě borec na první šachovnici 3,5 bodu to je prostě bomba a to ještě odvracel jeden stav partie.Adam Z.: Hrál dobře 4 bodů na druhé šachovnici, občas mu něco uteklo, ale to se stane každému a mohl by hrát pomaleji.Jiří Š.: Hrál jsem si myslím, že dobře 5,5 bodu na třetí šachovnici ale mohl jsem mít plný počet bodů jen díky mé nepozornosti.Matyáš K.: Má talent je to nováček, a když uhrál na čtvrté šachovnici 3 body. Hrál o jeden stupeň lépe než je jeho úroveň a jsem zvědav co bude předvádět tak za 2-3 roky!Kuba S.: Předvedl nejhorší výsledek na turnaji 2 body na páté šachovnici, hrál strašně rychle, alespoň můžeme být rádi, že něco uhrál!Kája H.: Opravdu první turnaj a výkon ze kterého padaly brady na zem nebo se vyrážely dechy, protože co předvedla Kája to bylo opravdu vynikající 5 bodů na poslední tedy šesté šachovnici já ještě teď nemám slov a nevím jak ji ještě vychválit.Prostředí tam bylo dobré ale jedna chyba tam byla ale pořadatelé za to nemohli, byl tam velký hluk ale jinak dobré zázemí.

Podrobné výsledky jsou tady a fotky jsou tady.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, pochvala odpovědět

Pěkný výsledek hlineckého ml.žactva ,dobrý příslib do budoucnosti,přitom pro polovinu družstva to byl zcela nový turnaj , a výborný výsledek na3.a 6. šachovnici,
a také velmi vtipný Jirkův popis účinkování našich žáků.