Vyhledávání

Uživatel

Sociální sítě

Spolupráce a podpora

Kategorie: Aktuality, Krajský přebor jednotlivců

3. Kvalifikační turnaj kategorií H14 a H16, Polička, 12.2.2011 - doplněno !

Do Poličky jela Jana Žejdlíková s Patrikem, Erikem a Michalem. Myslím si, že se jim dařilo slušně ...

8. místo Patrika a 4,5 bodu ze 7 je dobrý výsledek a celkové 6. místo ve čtrnáctkách je výborné.

11. místo Michala asi mrzí, podle mě má na víc - zrovna s Luckou Ambrožovou a Matějem Kupsou by prohrávat neměl. U partií jsem nebyla, ale jak Michala znám, určitě má na to, aby je dokázal porazit. 4,5 bodu ze 7 sice není špatné, ale mám obavy, že do finálové osmičky se z průběžného 10. místa prodere, jen pokud bude mít notnou dávku štěstí a skvělou formu na poslední kvalifikaci. Moc bych mu přála, aby si finále zahrál.

16. místo Erika mezi 38 hráči je výborné. Uhrál 4 ze 7 a celkově je ve svých sedmi letech mezi čtrnáctkama na krásném 18. místě !

Celkové podrobné výsledky kvalifikace jsou tady. Fotogalerie z turnaje tu. Celkové pořadí všech mládežnických kategorií po třech kvalifikacích je tady.  

Pár slov na doplnění od Jany Žejdlíkové :

Do Poličky se kluci moc těšili, každý měl svoji představu, jak by chtěl skončit. Myslím, že podle představ skončil akorát Erik, který byl se sebou spokojený. Nejvíc mě ale mrzí Erikova partie s Matějem Kupsou, kdy ho měl skoro na lopatě a začal hrát tak rychle (rychle hrál i Kupsa), že jsem skoro přestala vnímat, kdo je na tahu. Hotová bleskovka. Však ho to hodně mrzelo, že prohrál. Pak už hrál tak, jak jsem zvyklá - pomalu a přemýšlel. Velikou radost měl z výhry nad Vojtou Holáskem.
Patrik a Michal už se sebou tak spokojeni nebyli, ale oba se snažili. Michalovi bych moc přála, aby se dostal do finálové osmičky a budeme mu držet pěsti, aby mu to konečně vyšlo.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.