Vyhledávání

Uživatel

Sociální sítě

Spolupráce a podpora

Kategorie: Aktuality

Zaječice na Seči, 29.-31.5.2015

MČR DSŽ a turnaj dvojic nejmladšího žactva - komentář napsali Vojta s Patrikem - díky. POkud by chtěli Tonda a Zdena doplnit o výkonech svých svěřenců, mají volnou ruku :-)

Šachová seč

Dne 29.5. - 31.5. 2015/16 jsme jeli 11-ti členná výprava na šachovou Seč. První den co jsme přijeli, všechny děti šly hrát fotbal. Potom co se Jana vrátila z recepce, utíkali všichni do chatek si vybalit kufry a povléct postele. Když všichni měli hotovo, Zdena nám řekla abychom napsali sestavu družstva a dvojiček. Poté nastala sportovní část dne všichni šli dolu k Přehradě házet si kamínky co nejdále. Jakmile nastala ta pravá hodina šli jsme hrát vybíjenou. U vybíjené se Petr hodně nasmál i my, protože musel skákat do kopřiv :-). Když začalo pršet běželi jsme do chatky se najíst a zahrát společenské hry. Kolem 22:00 šli všichni spát. Ráno byl budíček v 8:00, jelikož se nikomu nechtělo stávat, v sále jsme byli až v 9:00 hodin. K snídani byly dva párky s houskami, máslem a s marmeládou. První kolo začalo v 9:40, celý den se nám vydařil a když všechno skončilo, šli jsme do chatky, kde jsme hráli Honolulu. Třetí den jsme hráli jenom tři kola, které jsme jednou vyhráli a dvakrát prohráli. Nakonec velké družstvo dopadlo 27 místo z 54 a dvojičky dopadly 13 z 44. Byl to úspěšný týden pro velké družstvo i dvojičky.

Fotky z akce jsou tu a podrobné výsledky tady a tu.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět

Myslim si ze se nam to povedla a pristi rok to bude urcite lepsi. Dvojicky dopadly uzasne urcite pristi rok kdyz pojedou ve stejne sestave tak by monhli byt I v prvni desitce. 5