Vyhledávání

Uživatel

Sociální sítě

Spolupráce a podpora

Kategorie: Aktuality, Soutěže družstev

KPDŽ - poslední dvě kola v Poličce, 29.3.2014

Velmi slušný výkon našeho družstva se povedlo potvrdit i v posledních dvou kolech. V 6. kole jsme hráli proti České Třebové a bez většího odporu jsme zvítězili 5,5 : 0,5. Jediný půlbod odevzdal Vojta mladému talentovanému Janu Jirouškovi podle mého názoru zbytečně. V pozici, která už byla rozhodnutá ve Vojtův prospěch, v časové tísni Vojta nezariskoval a nedotáhnul do konce rozhodující útok a místo toho přemýšlel nad nabídnutou remízou až do posledních vteřin a nakonec přijal. Nic se tím nepokazilo, spíš mě mrzelo, že těžce vydobytou poziční výhodu Vojta nezúročil. Ostatní zvítězili vcelku s lehkostí a s rozvahou.

V posledním, 7. kole na nás čekal soupeř z Mistrovic, který přijel jen ve 4 a tak Patrik s Jirkou ani neměli šanci ukázat, co umí, a jejich úkolem bylo držet ostatním pěsti. Partie se nepovedla Ondrovi a on i Vojta opět velmi zápasili s časem. Nakonec Vojta ve vyrovnané pozici přijal remízu a vyhráli jsme zápas 1,5 : 4,5.

Celkově jsme se v KPDŽ umístili na velmi pěkném 2. místě z 8 družstev a já tímto děkuji našich hráčům za snahu a bojovnost, kterou prokázali. Předchozí kola jsou zhodnocena tady a tu, kompletní výsledky jsou tady.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.